NesilDC

NESİLDC BULUT SUNUCU KİRALAMA

BULUT SUNUCUNUZU KENDİNİZ OLUŞTURUN

NesilDC sunucu kiralama hizmetinde sizlere kendinize göre yapılandırabileceğiniz bir imkan sunuyor. Aşağıda yer alan sunucu belirleme kitinden size uygun olan özellikte ki sunucuyu numaralardan seçerek satın al butonu ile kolayca işleminizi yapabilirsiniz.

 • YÜKSEK BAĞLANTI GARANTİSİ
 • GÜVENİLİR HİZMET YÜZLERCE REFERANS
 • KURULUM VE YÖNETİM HİZMETİ
 • 7/24 DESTEK VE İZLEME

KENDİ BULUT SUNUCUNUZU OLUŞTURUN

Aşağıda yer alan sıralamadan kendinize uygun olan bulut sunucunuzu ayarlayarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Esnek özellik farkı ile kendi sunucunuzu kendiniz oluşturun.
Minumum Özellikler Maksimum Özellikler
 • 400 MBIT’E KADAR HAT

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
 • LİMİTSİZ TRAFİK İMKANI

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
 • UZAKTAN REBOOT

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
 • ÜCRETSİZ IP-KVM

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
 • 7/24 TEKNİK DESTEK

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BULUT SUNUCU NEDİR ?

Kişisel yada kurumsal sahip olduğunuz tüm Tower , Rack sunucularınızı 7/24 izleyerek güvenli ve en yüksek teknoloji ile barındırıyoruz. 7/24 Deneyimli ekibimiz ile mevcut sunucunuza teknik destek , kurulum ve yedek parça konusunda çözüm ortağınız oluyoruz. Kendi verimerkezimiz üzerinde ihtiyacınız olan elektirik ve kabin ihtiyaçlarınızı sorunsuz ve yedekli bir şekilde sağlıyoruz. Sunucu Barındırma ( Co-location ) hizmeti almanız durumunda yedek parça tahsisi gibi konularda firmamız hizmet sağlamaktadır.

KAFAMA TAKILAN SORULAR VAR !

Web hosting hizmetimiz hakkında kafanıza takılan sorular varsa bu sorularınızı online destek ile bize iletin. En kısa zamanda sorularınıza yanıt verilecektir.

ONLINE DESTEK

BULUT SUNUCU GARANTİ VE DESTEK

 • ANINDA PARÇA GARANTİSİ
  Dedicated sunucularınızın tamamı anında parça garantisi kapsamındadır. Arızalanan parçayı bize ilettiğinizde 15 dakika içerisinde parçanın değişim garantisi bulunmaktadır. Parça konusunda bir sorun olması durumunda ise sunucunuz tamamen değiştirilerek yeni bir sunucu size sağlanmaktadır.
 • ANINDA KURULUM
  Dedicated sunucu hizmetlerimiz hazır stok yapımız sayesinde satın alım itibari ile size teslim edilir, parça değişimi noktasında büyük oranda hazır stok ile istediğiniz özelleştirmeyi yapabilirsiniz. Anında kurulum işletim sistemi kurulumu ve network ayarlarınızı otomatik olarak tamamlamanızı sağlar. Buna ek olarak IPKVM desteğimiz bulunmaktadır.
 • YEDEKLİ NETWORK
  NesilDC Dedicated Sunucu Sistemleri Türkiye içerisinde Eşsiz Juniper Network ekipmanları üzerine yapılandırılmıştır. Sunucularınız 2 farklı ana backbone ekipmanına bağlı olarak çalışır arıza veya bakım durumunda internet erişiminiz kesilmeden sorunsuz kullanıma devam edersiniz. Bu sayede anlık erişim kalitenizde sorun yaşamazsınız. Her Sunucu 1 Gbit, Her Kabinet 6 Gbit kapasite ile Backbone’umuza erişmektedir.

BULUT SUNUCU HİZMETİMİZDE SIKÇA SORULAN SORULAR

Vermiş olduğumuz bulut sunucu hizmetimizde müşterilerimiz en sık sormuş olduğu soruları derleyerek sizlere yardımcı olması için bu alanda paylaştık. Sizde bu soruların cevabını merak ediyorsanız inceleyebilirsiniz.