NesilDC

NESİLDC CDN HİZMETİ

HIZLI OLMAK İÇİN İHTİYACINIZ NESİLDC CDN

Bir web sitenin hızlı açılması için gerekli olan herşeyin farkındayız. CDN hizmetimiz ile farklı lokasyonlarda yer alan CDN sunuclarımızdan en verimli şekilde yararlanın. Kesintisiz hızın tadını çıkartın.

 • %100 UPTIME
 • ANINDA AKTİVASYON
 • ÜCRETSİZ CDN YÖNETİM PANELİ
 • YURTİÇİ MAKSİMUM LOKASYON İMKANI

CDN İÇERİK DAĞITIM AĞI

Aşağıda yer alan CDN İçerik Dağıtım Ağı paketlerimizden size uygun olanı seçip dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Hızlı olmak için nesildc cdn hizmetleri size göre.
Minumum Özellikler Maksimum Özellikler

CDN İÇERİK DAĞITIM AĞI HAKKINDA

CDN içerik dağıtım ağının size ne gibi faydalarının olacağını, bireysel ya da kurumsal işlerinizde nasıl kolaylık sağladığını açıklayan bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

STATİK İÇERİK DAĞITIMI

Her geçen gün zenginleşen ve artan statik içerikleriniz sunucularınızı zorlamaya başladıysa henüz Statik İçerik Dağıtım (Statik Cache) servisimiz ile tanışmamışsınız demektir. Web sitelerinin kullanım açısından kolay olması kadar, bu içeriklerin kullanıcılara hızlı ve kesintisiz şekilde aktarılması da en önemli konulardan biridir.

NesilDC Statik İçerik Dağıtımı hizmetinden yararlanarak web sunucularınız üzerindeki yük ve trafikleri azaltıp , Türkiye içerisinde 5 lokasyonda ( Ankara , İstanbul Anadolu , İstanbul Avrupa , Bursa ve İzmir ) çalışan servisimiz ile erişim sürelerinde inanılmaz artışlar yakalayabilirsiniz.

NesilDC CDN servisini diğerlerinden ayıran en büyük farklılık Türkiye içinde bile 5 farklı lokasyonda çalışmasıdır. Bu noktalar yoğun kullanıcıların olduğu bölgelerde seçilmiş , internetin ana çıkış noktalarıdır. Siteniz üzerindeki bir içeriğe erişmek isteyen kullanıcı kendisine en yakın noktadan bu iletişimi gerçekleştirecektir.

Statik İçerik Dağıtımı hakkında daha detaylı bilgiye Online Destek üzerinden ulaşabilirsiniz.

2.tab içeriği
3.tab içeriği
4.tab içeriği
5.tab içeriği
6.tab içeriği
7.tab içeriği

CDN HİZMETİ NEDİR ?

Kişisel yada kurumsal sahip olduğunuz tüm Tower , Rack sunucularınızı 7/24 izleyerek güvenli ve en yüksek teknoloji ile barındırıyoruz. 7/24 Deneyimli ekibimiz ile mevcut sunucunuza teknik destek , kurulum ve yedek parça konusunda çözüm ortağınız oluyoruz. Kendi verimerkezimiz üzerinde ihtiyacınız olan elektirik ve kabin ihtiyaçlarınızı sorunsuz ve yedekli bir şekilde sağlıyoruz. Sunucu Barındırma ( Co-location ) hizmeti almanız durumunda yedek parça tahsisi gibi konularda firmamız hizmet sağlamaktadır.

KAFAMA TAKILAN SORULAR VAR !

Web hosting hizmetimiz hakkında kafanıza takılan sorular varsa bu sorularınızı online destek ile bize iletin. En kısa zamanda sorularınıza yanıt verilecektir.

ONLINE DESTEK

CDN HİZMETİ GARANTİ VE DESTEK

 • ANINDA PARÇA GARANTİSİ
  Dedicated sunucularınızın tamamı anında parça garantisi kapsamındadır. Arızalanan parçayı bize ilettiğinizde 15 dakika içerisinde parçanın değişim garantisi bulunmaktadır. Parça konusunda bir sorun olması durumunda ise sunucunuz tamamen değiştirilerek yeni bir sunucu size sağlanmaktadır.
 • ANINDA KURULUM
  Dedicated sunucu hizmetlerimiz hazır stok yapımız sayesinde satın alım itibari ile size teslim edilir, parça değişimi noktasında büyük oranda hazır stok ile istediğiniz özelleştirmeyi yapabilirsiniz. Anında kurulum işletim sistemi kurulumu ve network ayarlarınızı otomatik olarak tamamlamanızı sağlar. Buna ek olarak IPKVM desteğimiz bulunmaktadır.
 • YEDEKLİ NETWORK
  NesilDC Dedicated Sunucu Sistemleri Türkiye içerisinde Eşsiz Juniper Network ekipmanları üzerine yapılandırılmıştır. Sunucularınız 2 farklı ana backbone ekipmanına bağlı olarak çalışır arıza veya bakım durumunda internet erişiminiz kesilmeden sorunsuz kullanıma devam edersiniz. Bu sayede anlık erişim kalitenizde sorun yaşamazsınız. Her Sunucu 1 Gbit, Her Kabinet 6 Gbit kapasite ile Backbone’umuza erişmektedir.